Černá Baguette kabelka - Bella

Luxusní kufříková kabelka ve tvaru  "bagety" z hovězí kůže safiano, 100% handmade in Italy. Elegantní kráska.

Ihned k odeslání
3 560 Kč
Kategorie: Kabelky
Návrh bez názvu (23)
Doprava zdarma

Luxusní baguette kabelka  

 

Trendy kabelka s oslnivým vzhledem připomínající tvar bagety z Toskánska ozdobena zlatou sponou. Ramenní popruh v podobě zlatého řetízku s detailem kožené vložky uprostřed. Vejde se ti do ní velký mobil i pořádná peněženka.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu

Detaily: Uvnitř kapsička imitující peněženku na karty. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: na rameno nebo do ruky

Velikost: 28 X 14,5 X 4 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě.


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.

Zpět do obchodu