Bronzová crossbody small kabelka Bella

Malá kufříková kabelka crossbody, do ruky, na rameno. Zdobena zlatou sponou, uprostřed spony detail kůže, uvnitř kapsičky, které imitují peněženku na karty.

Ihned k odeslání
2 990 Kč
Kategorie: Kabelky

Skvostná malá metalická kabelka

Malá a skvostná crossbody metalicky-bronzová kufříková kabelka z Toskánska s elegantní zlatou sponou do kavárny nebo na rande. Ramenní popruh je zdobený zlatým řetízkem. Je výjimečná svou kvalitou a zpracováním jako všechny kabelky této prémiové značky Cuoieria Fiorentina, jejichž prodkukce poprvé spatřila světlo světa v roce 1978. Výroba těchto kabelek podléhá nejpřísnějším standardům a její koupí se obohatíš o stylový a nadčasový kousek. Kabelka se pyšní certifikátem: 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu

Detaily: Zdobeno zlatou sponou, uprostřed spony detail kůže, uvnitř kapsičky, které imitují peněženku na karty. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Crossbody, do ruky, na rameno.

Velikost: 18 × 14 × 6 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě.


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu