Bronzová mini Tote kabelka Bella

Malá kabelka na schůzky a diář, velmi oblíbená v Itálii. Zapínání je na magnetický patent, logo ve zlaté barvě je vyraženo do kůže. Styl crossbody, do ruky nebo rameno, popruh je odepínací a nastavitelný, lze zkracovat délku.

Ihned k odeslání
3 400 Kč
Kategorie: Kabelky
Bronzová mini Tote kabelka Bella
Doprava zdarma

Minimalistická trendy kabelka

Kabelka v italském stylu v překrásné bronzové barvě ze slunného Toskánska prémiové značky Cuoieria Fiorentina s tradicí již od roku 1978. Precizní zpracování a vysoká kvalita a styl, to jsou charakteristiky této designovky. Mini Tote Bella bude oblíbeným doplňkem tvého looku. I tato kráska se pyšní certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu.

Detaily: Zapínání je na magnetický patent, logo ve zlaté barvě vyraženo do kůže. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Crossbody, do ruky nebo rameno, popruh je odepínací a nastavitelný, lze zkracovat délku.

Velikost: 22 × 20 × 10 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu