Bronzová pochette kabelka Candy

Plesová kabelka na rameno, odepínatelný zlatý řetízek, který lze schovat i dovnitř, poté do ruky jako klasické psaníčko. Uvnitř kabelky je pouzdro, které imituje peněžnku na karty. Na kabelce logo vyraženo ve zlaté barvě do kůže.

Momentálně nedostupné
2 360 Kč
Kategorie: Kabelky

Pochette kabelka, která vás okouzlí

Unikátní a vymazlená plesová kabelka z dílny Cuoieria Fiorentina ze slunného Toskánska pro speciální příležitosti, ať už jdeš na svatbu, ples, promoci nebo rande, skvěle doplní tvůj outfit. Je oslňující nejen svou metalicky-bronzovou barvou, ale zdobí ji ramenní popruh v podobě zlatého řetízku. Kabelka Pochette si zaslouží svou pozornost, nejen top kvalitou, ale i osobitým a skvostným vzhledem. Pyšní se certifikátem: 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Uvnitř je pouzdro, které imituje peněžnku na karty, logo vyraženo ve zlaté barvě do kůže

Způsob nošení: Na rameno, odepínatelný zlatý řetízek, který lze schovat i dovnitř, poté do ruky jako klasické psaníčko.

Velikost: 23 × 12 × 4 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu