Černý kožený batoh Velvet

Batoh menší velikosti s velkou kapsou na zip a malou přední kapsou. Uvnitř navíc kapsička na zip, nastavitelné ramenní popruhy.

Ihned k odeslání
3 600 Kč
Kategorie: Batohy

Minimalistický černý kožený batoh v top kvalitě

Botůžek potěší svým precizním zpracováním. Lehounký a vizuálně skvostný model Cuoieria Fiorentina prémiové značky s certifikátem 100% made in Italy bude ozdobou tvého looku. Hodí se jak do kavárny, tak i kanceláře. Velmi povedená práce, promyšlená do posledního detailu.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže. Součástí batohu je i prachový sáček

Detaily: Velká kapsa na zip a malá přední kapsa, uvnitř navíc kapsička na zip, nastavitelné ramenní popruhy.

Velikost: 22 × 29 × 8 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě 


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu