Vínová saddle bag kabelka Victoria

Střední sedlová kabelka na rameno/crossbody se zapínáním na magnet, s odepínatelným zlatým řetízkem propletým kůží do ruky. Odepínatelný kožený popruh na rameno, uvnitř kapsička na zip, na patent, kapsička imitující peněženku na karty, po bocích kabelky hebký semiš.

Ihned k odeslání
4 250 Kč
Kategorie: Kabelky

Vínová sedlová kabelka se zrnitou strukturou

Skvostně propracovaná designová kabelka. Krásná a vymazlená, uvnitř broušená kůže s bohatou výbavou kapsiček a prostoru. Nejvyšší kvalita je oceněna certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro zrnitá struktura v kombinaci s broušenou kůží po bocích kabelky, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Zapínání na magnet, odepínatelný zlatý řetízek propletý kůží do ruky, odepínatelný a nastavitelný kožený popruh, vnitřek kabelky broušená kůže, kapsička na zip, na patent, kapsička imitující peněženku na karty, po bocích kabelky hebká broušená kůže. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Na rameno, crossbody, do ruky. 

Velikost: 21,5 × 16,5 × 9 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu