Hnědá crossbody medium kabelka Bella

Střední kufříková kabelka v crossbody provedení, ale také do ruky nebo na rameno. Zdobena zlatou sponou, uprostřed spony detail kůže.

Momentálně nedostupné
3 330 Kč
Kategorie: Kabelky

Elegantní crossbody kabelka kufříkového typu

Elegantní a nadčasová crossbody kabelka kufříkového typu střední velikosti z prosluněného Toskánska do práce i do společnosti s detailem zlaté spony. Ramenní popruh je zdoben zlatým řetízkem. Tato kráska tě potěší nejen svou praktičností, ale navíc budeš mít doma model prémiové kvality, který se pyšní certifikátem: 100% made in Italy. Výroba těchto kabelek podléhá nejpřísnějším standardům a cílem je, aby každý kousek této značky byl výjimečný a jedinečný.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu

Detaily: Zdobeno zlatou sponou, uprostřed spony detail kůže. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Crossbody, do ruky, na rameno.

Velikost: 21,5 × 15,5 × 9 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu