Hnědá kabelka small shopping Victoria Luxury

Small tote kabelka na rameno, crossbody, do ruky. Kabelka se zapínáním na magnetický patent, odepínatelný kožený popruh, uvnitř tři oddělení, prostřední na zip.

Ihned k odeslání
4 980 Kč
Kategorie: Kabelky

Rafinovaná malá tote kabelka s krokodýlím vzorem

Tato trendy kabelka tě oslní svým originálním designem. Je propracovaná, lehounká a naprosto jedinečná. Cuoieria Fiorentina si hraje s barvami a materiály a tato unikátní kabelka je toho důkazem. Top kvalita je zpečetěna certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% hovězí KŮŽE, tisk krokodýlí vzor s leskem, luxusní zpracování kůže.

Detaily: Zapínání na magnetický patent, odepínatelný kožený popruh na rameno nebo crossbody, uvnitř tři oddělení, prostřední na zip. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Na rameno, crossbody, do ruky.

Velikost: 23 × 19 × 10 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu