Hnědá Large Shopping Kabelka Bella

Velká business kabelka, do které se vejde A4, notebook, office taška. Zapínání je na magnetický patent, logo ve zlaté barvě vyraženo do kůže. Crossbody, do ruky nebo rameno, popruh je odepínací a nastavitelný, lze zkracovat délku.

Momentálně nedostupné
4 760 Kč
Kategorie: Kabelky

Business kabelka vhodná do kanceláře, na notebook a dokumenty

Tuto kabelku si zamiluješ a budeš ji ráda nosit do práce, na univerzitu či soudní síně. My ženy potřebujeme spoustů věcí a kabelka tvoří prostor, který musí plnit tuto funkci na jedničku. Kvalita jejího zpracování je potvrzena certifkátem 100% made in Italy, kterým se pyšní tyto toskánské skvosty.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu.

Detaily: Zapínání je na magnetický patent, logo ve zlaté barvě vyraženo do kůže.

Způsob nošení: Crossbody, do ruky nebo rameno, popruh je odepínací a nastavitelný, lze zkracovat délku.

Velikost: 41 × 28 × 13,5 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce 

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu