Hnědá Medium Shopping Kabelka Bella

Medium business kabelka pro IPAD. Zapínání na magnetický patent, logo ve zlaté barvě vyraženo do kůže. Crossbody, do ruky nebo rameno.

Ihned k odeslání
4 180 Kč
Kategorie: Kabelky

Praktická medium business kabelka do práce, ale i pro další příležitosti

Kabelka je z dílny toskánské značky Cuoieria Fiorentina, a bude plnit ty nejvyšší nároky na její užívání. My ženy milujeme kabelky, ale také je nutně potřebujeme, protože toho máme spoustu, co musíme mít denně při ruce. Kvalita, krása a preciznost jsou typickým znaky tohoto kousku. Kabelka se pyšní certifikátem: 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu.

Detaily: zapínání je na magnetický patent, logo ve zlaté barvě vyraženo do kůže Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě Součástí kabelky je i prachový sáček 

Způsob nošení: Crossbody, do ruky nebo rameno, popruh je odepínací a nastavitelný, lze zkracovat délku.

Velikost: 32,5 × 27 × 13,5 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě.


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu