Kabelka Clutch červené kožené psaníčko

Luxusní dámské psaníčko z hovězí safiano kůže, 100% handmade in Italy.

Vyprodáno
1 490 Kč
Kategorie: Kabelky
Kabelka Clutch červené kožené psaníčko
Doprava zdarma

Psaníčko, které vás okouzlí

Rafinované luxusní dámské psaníčko, které můžete vložit i do vaší kabelky. Snadno si jej přibalíte kdekoli a máte vždy po ruce krásnou elegantní kabelku pro každou příležitost. Nádherná práce a precizní zpracování v nejvyšší kvalitě je oceněno certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí safiano obohacena o přírodní vosk, který je zapracován do kůže dvěma směry, vzniká tím jemná kresba na kůži, kabelka je pevná, omyvatelná, odolná vůči dešti, velmi snadná na údržbu

Detaily: odepínatelné poutko na zápěstí nebo odepínatelný zlatý řetízek na rameno, po odepnutí obou variant lze nosit klasicky v ruce, uvnitř efektní podšívka a kapsa na doklady nebo telefon. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: na rameno, na zápěstí, v ruce

Velikost: 28 × 28 × 1 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.

Zpět do obchodu