Karamelová baguette kabelka Victoria Sport

Bagetová kabelka na rameno, crossbody, i do ruky. Se zapínáním na zip, s klasickým popruhem na rameno, odepínatelným zlatým řetízkem propletým kůží do ruky. Ručně šité stehy v detailu obšití, z boku semiš, uvnitř kapsička na zlatý patent.

Momentálně nedostupné
3 950 Kč
Kategorie: Kabelky

Nadčasová baguette kabelka do společnosti i do města

Malá dámská baguette kabelka v karamelové barvě, rafinovaně propracovaná, po bocích kabelky hebký semiš. S touto kabekou si vyrazíš do společnosti nebo do oblíbené kavárny, vejde se do ní mobil, šminky a spousta dalších užitečných věcí. Je to šmrncovní a precizně propracovaný kousek a samozřejmě s certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Zapínání na zip, klasický popruh na rameno, odepínatelný zlatý řetízek propletý kůží do ruky, detail obšití, ručně šité stehy, z boku semiš, uvnitř kapsička na zlatý patent. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Na rameno, crossbody, do ruky.

Velikost: 23 × 15 × 8 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě.


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu