Karamelová Medium Hobo Kabelka Velvet

Střední organizovaná kabelka, dva zipy uvnitř, dvě stejně velké vnitřní části, dvojité ucho, po odepnutí lze prodloužit na crossbody.

Momentálně nedostupné
4 650 Kč
Kategorie: Kabelky

Stylově organizovaná dámská kabelka střední velkosti

Kabelka je v překrásné karamelové barvě ze slunného Toskánska prémiové značky Cuoieria Fiorentina s tradicí již od roku 1978. Tato kabelka patří mezi naše bestsellery, je variabilní a skvěle propracovaná. Pokud ti vyhovuje něco praktického a krásného, je to správná volba. Samozřejmostí je certifikát 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže.

Detaily: organizovaná kabelka, dva zipy uvnitř, dvě stejně velké vnitřní části, ucho dvojité, po odepnutí lze prodloužit na crossbody.

Způsob nošení: na rameno, crossbody.

Velikost: 32 × 29,5 × 12 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu