Petrolejová bucket kabelka Candy

Stylová kabelka s ručně šitými kontrastními stehy na uchu, s logem vyraženým ve zlaté barvě do kůže. Uvnitř kabelky je navíc odepínatelná mini taštička na mobil, doklady nebo kosmetiku. Kabelka na rameno, popruh je nastavitelný, lze upravovat jeho délku.

Ihned k odeslání
4 320 Kč
Kategorie: Kabelky

Stylová a designová kabelka pro každý den

Designově vymazlená kabelka prémiové značky Cuoieria Fiorentina s praktickým popruhem na rameno. Krásné a precizní zpracování s důrazem na nejvyšší kvalitu z italského Toskánka. Kabelka se pyšní certifikátem: 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Na uchu ručně šité kontrastní stehy, logo vyraženo ve zlaté barvě do kůže, uvnitř kabelky navíc odepínatelná mini taštička na mobil, doklady nebo kosmetiku. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Na rameno, popruh je nastavitelný, lze upravovat jeho délku.

Velikost: 29 × 28 × 15 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu