Petrolejová kabelka Camera bag Velvet

Malá kabelka na rameno, crossbody, do ruky. Se zapínáním na zlatý zip, s klasickým popruhem na rameno, s odepínatelným zlatým řetízkem propletým kůží do ruky, uvnitř kapsička na zip.

Momentálně nedostupné
2 690 Kč
Kategorie: Kabelky

Petrolejová prémiová šik kabelka

Ikonická dámská malá kabelka ze slunného Toskánska prémiové značky Cuoieria Fiorentina s tradicí již od roku 1978. Můžete s ní vyrazit do kavárny, na rande nebo do kina. Její modrá petrolejová barva na sebe bude přitahovat pozornost. Je to roztomilá trendy kabelka. Samozřejmě s certifikátem 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Zapínání na zlatý zip, klasický popruh na rameno, odepínatelný zlatý řetízek propletý kůží do ruky, uvnitř kapsička na zip. Součástí kabelky je i prachový sáček.

Způsob nošení: Na rameno, crossbody, do ruky.

Velikost: 21 × 13,5 × 4,5 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu