Petrolejová pochette kabelka Candy

Plesová kabelka na rameno, nebo jako psaníčko. Uvnitř kabelky je pouzdro, které imituje peněženku na karty, logo vyraženo ve zlaté barvě do kůže.

Ihned k odeslání
2 090 Kč
Kategorie: Kabelky

Jedinečná plesová kabelka

Unikátní a vymazlená plesová kabelka z dílny Cuoieria Fiorentina ze slunného Toskánska pro speciální příležitosti, ať už jdeš na svatbu, ples, promoci nebo rande, skvěle doplní tvůj outfit. Je oslňující nejen svou petrolejovou barvou, ale zdobí ji ramenní popruh v podobě zlatého řetízku. Kabelka Pochette si zaslouží svou pozornost, nejen top kvalitou, ale i osobitým a skvostným vzhledem. Pyšní se certifikátem: 100% made in Italy.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže.

Detaily: uvnitř je pouzdro, které imituje peněžnku na karty, logo vyraženo ve zlaté barvě do kůže.

Způsob nošení: na rameno, odepínatelný zlatý řetízek, který schováte i dovnitř, poté do ruky jako klasické psaníčko.

Velikost: 23 × 12 × 4 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu