Petrolejový kožený batoh Velvet

Kožený batoh střední velikosti s velkou kapsou na zip na zádech, s malou přední kapsou. Uvnitř kapsa na zip a další vnitřní kapsa na suchý zip, nastavitelné ramenní popruhy.

Ihned k odeslání
5 700 Kč
Kategorie: Batohy

Vymazlený a propracovaný batoh v top kvalitě

Batůžek, který potěší po praktické i vizuální stránce. Tento luxusní batoh bude ozdobou tvého looku. Poteší nejen svou praktičností, ale navíc budeš mít doma model prémiové kvality, který se pyšní certifikátem: 100% made in Italy. Výroba všech modelů značky Cuoieria Fiorentina podléhá nejpřísnějším standardům a cílem je, aby každý kousek byl výjimečný.

Materiál: 100% KŮŽE, hovězí soft dollaro, zrnitá struktura, na dotek velmi jemná a měkká kůže

Detaily: Velká kapsa na zip na zádech, malá přední kapsa, uvnitř kapsa na zip a další vnitřní kapsa na suchý zip, nastavitelné ramenní popruhy. Součástí batohu je i prachový sáček.

Velikost: 27 × 34 × 13 cm

Certifikát: 100% made in Italy, přiloženo v papírové formě


O značce

Cuoieria Fiorentina, to je příběh jedné italské rodiny, který se začal psát v roce 1978 ve Florencii. Celých 40 let od svého vzniku si tato úspěšná značka dokázala udržet své původní vazby a tradici ve výrobě. Certifikát 100% MADE in ITALY  je symbolem využití inovativních technik, experimentování s novými materiály, ale i zachování tradiční metody s ručně vyráběnými detaily, které dává této značce nádech výjimečnosti. Rytina handmade in Italy, to je spojení minulosti a současnosti, díky které je každý doplněk jedinečný. Nechte se unést skvostnými kolekcemi designu Toskánska a dopřejte si vymazlenou kabelku.


 

Zpět do obchodu