CUOIERIA FIORENTINA, Strana 3

Webová stránka značky: CUOIERIA FIORENTINA

Cuoieria Fiorentina je italská firma založená v roce 1978 ve Florencii, kterou stále vlastní zakládající rodina. Cuoieria Fiorentina je ale více než jen příběh rodiny; je to honba za detaily, díky nimž se značka vyjímá mezi ostatními svým jedinečným stylem.

Značka se pyšní produkty, které jsou kreativně jednoduché, praktické a zároveň naprosto ženskému oku lahodící, zvláště co se týče kabelek či batůžků. Do práce nebo na volný čas, kožené tašky a doplňky pro každou situaci, od pondělí do neděle!

Podstatou značky je také "inteligentní design", kde se snoubí tradiční řemeslo s technologickým experimentováním v kůžích v různých úpravách a barvách i ve tvarech. Nadčasový design produktů se přizpůsobí každé příležitosti. Kolekce značky Cuoieria Fiorentina jsou rafinované všestranné mladé, ale přitom se opírají o tradiční řemeslnou výrobu.

Značka se může pochlubit certifikátem 100% MADE in ITALY! Nechte se unést jedinečnými kolekcemi designu Toskánska, které nesou rytinu handmade in Italy. Štítek „Made in Italy“ není jen tak nějaký štítek. Snahou značky je znalosti, které výrobci dědí po generacích, převést do současných řešení.

Cena

14905700
114905700
Borsio batoh Velvet
Doprava zdarma
5 700 Kč
B.5103.DL
Nahoru
26 položek celkem

Stránka 3 z 3 - 26 položek celkem

Zpět do obchodu